Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitöl lehet? 2 hetes a fiam,...

Mitöl lehet? 2 hetes a fiam, idáig nagyon sok volt a tejem, de mostanra alig lett. Potlást kell adnom neki. Mit tehetnék, hogy megint legyen tejcim? Nagyon szeretném még szoptatni. Iszom a szoptatos teát is.

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

lll.hu oldalt nagyon ajánlom, olvasgasd, tanácsot is tudnak adni telefonon (is). A legfontosabb, hogy eleget pihenj! Egyél rendesen, igyál minél több folyadékot, figyeld mit kívánsz meg, azt edd is, mert a szervezeted tudja mire van szüksége! Emellett jó a szoptatós tea, a homeós bogyók, tejserkentő az alkoholmentes sör, köménymagleves, madártej, stb., kinél mi használ. Tedd minél többször mellre a babád, szoptasd két mellből, csak végszükség esetén adjál neki pótlást. Ha mégsem jön össze, ne keseredj el, ne legyen bűntudatod, sajna van olyan, hogy bármit csinál az ember, elmegy a teje. Sose hibáztasd magad!


Boldog babázást!

2009. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most 7 hetes a babám, és már a második héttől kapja a tápszert szintén. Az első alkalommal mikor nem tudtam neki elég tejet adni, sírtam. Aztán megnyugodtam és rájöttem semmi gond. Napi 2x adtam neki ciciből és a többi tápszer volt. Ma az első nap, hogy nem tudtam már adni neki anyatejet.


Megettem mindent amit lehet. More Milk tabletta, tea, 3l folyadék naponta, urtica urens 5ch, alkoholmentes sör, köménymagleves.

Egyiktől sem lett több. Hát ez van!


Ne keseredj, semmi gond!!!! :)

2009. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak nyugtatni tudlak. Ne keseredj el, próbálj minnél többet pihenni és sokfolyadékot inni. Regeteg praktika van még, ha rákeresel az oldalon, találsz bőven. De a lényeg: ne okold magad, ha Te mindent megteszel és ennek ellenére nem lesz több a tejed, akkor sincs gond. Szeresd a babádat, ez a lényeg. Tápszert adva is érezni fogja, hogy szereted. :)
2009. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Leírnál egy pár dolgot amiből úgy gondolod hogy kevés a tej?

Esetleg sokat sír,nincs 4-6 pisis pelusa?

Nem lehet hogy többet szopik ,és ezért érzed kevésnek?

Súlygyarapodása milyen?


[link]

2009. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!