Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás mellett járhatok...

Szoptatás mellett járhatok aerobicra?

Figyelt kérdés
2 hónapos kislányom csak anyatejet kap, de nekem hiányzik a mozgás nagyon. Igaz az, hogy más lesz az íze a tejnek a mozgás kiváltotta izomláztól? A tej mennyiségére is kihatással lehet? Mert akkor nem éri meg... Köszi!

2013. jan. 14. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Megváltozhat az íze, a tej mennyisége nem változik. Én a 6.héttől kezdtem el újra kondizni. Most 2.5éves a lányom és még mindig cicizik alváshoz. A tejem ugyanúgy sok volt akkor is, mint ahogy most is. Arra kell figyelni, hogy közvetlen szoptatás előtt tornázz, mert az a tej nem fog megváltozni és a következő sem fog változni. Én megkóstoltam ugyanolyan édes volt.
2013. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, a tej mennyisége a rossz táplálkozástól és a kevés folyadéktól változhat. Szóval ha rendesen eszel mellette és sokat iszol, nem kezdesz bele drasztikus fogyókúrába akkor a mennyiség sem fog változni
2013. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt gond, elfogadta a kislányom az anyatejet amikor mozogta. Én ügyeltem a bemelegítésre és nyújtásra, hogy minnél kvésbé legyen izomlázam és a sok vizet ittam.
2013. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Óvatosan kezdd, mert a tej íze megváltozhat az izomláztól. nekem szülés előtt elég szép hasizmom volt, 2,5 hós gyerek mellett kezdtem újra és 3! perc felülésezéstől izomlázam lett másnapra. Pedig ennél óvatosabban nem lehet kezdeni :-) Szerencsém volt, mert a kisfiamat nem érdekelte, sőt, ha lehet, még jobban is eszik.


A másik meg hogy ha ugrálósat akarsz csinálni, akkor nagyon-nagyon kösd fel a melled, mert a gravitáció tud ám dolgozni, és leginkább ellened.

2013. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) sportmelltartó alap... Uram nem rajong a csingilingi testrészekért... :) én sem... ok, akkor itthon kezdem el az edzéseket finoman, figyelem a babám reakcióit. Aztán ha minden ok, akkor megyek órára. Köszi nektek! Hajrá kockahas! :)
2013. jan. 14. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én dupla sportmelltaróban csináltam!másfél volt a nagylányom,mikor befejeztem az utolsóévem Tesin!(azmáskérdés h közbenkiderült h jöna tesó, de azutolsó vizsgámután 1 héttel született!

Szóval szoptattam terhes voltam, és aerobic,kézilabda...Meg ugye magamnak állókép fejlesztés,h bírjam!


A folyadékbevitelre figyelj!Igyál edzés utánamennyi csak jól esik, és a legjobb ha szopiközbenis iszol!


A nagylányom 2év 7 hónapig szopott, akicsi 8 hós de még szopik:)

Szeptemberben egyetem (tesi) és persze már edzek...


Jó sportolást:)

2013. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!