Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisfiam már 2x egymás után...

Kisfiam már 2x egymás után átaludta az éjszakát. De a cicijeim nagyon feszülnek reggelre. Mennyi idő míg megszokja, hogy éjszaka nem szívja a baba?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon feszült kicsit csomósodni is kezdett mikor 5 hónap után végre átaludta az éjjelt a fiam.Én azt csináltam (mivel nagyon féltem a mellgyulladástól) hogy reggelente kifejtem belőle valamennyit, és a maradékot meg kiürítette a baba.

Aztán napról napra kevesebbet fejtem ki (akár mellszívóval akár kézzel) és akkor egy hét alatt megszünt ez a keményedés, feszülés dolog. Utána már nem volt szükség fejésre többet, mert mikor egy egy szopi elmaradt a hozzátáplálással az már sokkal fokozatosabb volt, mint az egész éjjel kimarad változat.

2009. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 hónapos a kislányom és ezen éjszaka előtt 3x aludta át az éjszakát. Reggelre már folyt a tejem (melltartóbetéttel és pelenkával oldottam meg) és teljesen be voltak duzzadva a cicijeim. Ma éjjel viszont már fél 5-kor felébredt enni, viszont mostanra már nem volt beduzzadva és nem is folyt.

Azért írtam ezt le, mert úgy néz ki, h. át is állt 3 nap alatt a cicim is. Én úgy veszem észre, h. elég gyorsan reagál a szervezet a baba igényeire.

Viszont egyáltalán nem biztos, h. nem fog még a későbbiekben felébredni éjszaka, sajnos, de a természet egy csodás dolog, alkalmazkodni fog viszonylag gyorsan.

2009. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 2 hetes korától átaludja az éjszakát. Az első éjszaka, amikor nem ébredt fel, én sem keltem fel. De reggelre iszonyatosan bedurrantak a cicijeim, és napokig fájt az egyik, pedig kimasszíroztam, jól lefejtem stb...

Aztán úgy döntöttem, hogy inkább felkelek éjszakánként és lefejek egy kicsit, hogy ne feszüljön annyira. Ezt 1 hónapig bírtam, aztán a fáradtságtól (nem tudtam visszaaludni) már majdnem összeestem, kipróbáltam hogy bírják most a cicijeim, ha nem kelek fel. Ekkor már nem feszült annyira mint a legelején, pár napig picit kellemetlen volt, de beállt a kereslet-kínálat.

2009. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!