Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Égető érzést és csomót érzek...

Égető érzést és csomót érzek a mellemben. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Éjjel arra ébredtem,hogy fáj a jobb mellem.Azt hittem csak a menstruáció miatt,de reggelre éreztem,hogy egy nagyobb csomó van benne, és baromira fáj.Másnak volt ilyen vagy ehhez hasonló?

2013. jan. 21. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyesmi szoptatás alatt, elmentem gyorsan dokihoz, kaptam beutalót mammográfiára, ott ultrahanggal megnézték, és egy ciszta volt. Ott rögtön le is szívták. Azóta nem is jött vissza.


De ha szoptatsz akkor akár gyulladás is lehet, először én is azt hittem, hogy az, de nem az volt.


Szerintem menj orvoshoz!

2013. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy megzuhanyoztatod meleg vízzel, megmasszírozod és megpróbálod kifejni.

Csillagokat láttam, mikor ilyen volt, de nagyon sok tej kijött még szopi után is, és el is múlt.

Próbáld a Babát olyan pózban szoptatni, hogy az álla a csomó felé mutasson.

2013. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerencsére már megoldódott:) Egyszer már volt ehhez hasonló és akkor én is órákig masszíroztam :( De most szerencsére a lányom kiszívta :)
2013. jan. 22. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Kis ügyes :) Örülök, hogy elmúlt!
2013. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!