Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hós a babám, anyatejes,...

3 hós a babám, anyatejes, ehetek tojásos ételeket? Pl: tojásrántottát, vagy tojásos nokedlit?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Hát, a tojással óvatosan kell "bánni". Amikor én a szoptatás időszaka alatt tojást ettem (a spenóthoz 1 db tojást csupán), akkor a kislányomnak nagyon fájt a pocija, iszonyat nyűgös volt... Úgyhogy én többet nem is ettem tojást a szoptatás ideje alatt.

De próbáld ki egyszer, hátha a te babád jobban reagál rá és nem bántja a pociját.

Én pl. hüvelyeset sem tudtam enni, mert fájt a pocija, más meg vígan evett mindent és nem volt semmi baja a babájának... Minden baba más! :-)


Sok sikert!


16 hós kislány anyukája

2009. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehetsz nyugodtan. En ettem, a babamnak nem volt gondja. Ki kell probalni.
2009. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!A kisbabádnak nem lesz semmi baja a tojástól!A tojásleves például tejszaporító!!!!!!!Nyugodtan egyél rántottát,és tojásos nokedlit!

6hetes baba anyukája

2009. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is puffasztott.
2009. szept. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!