Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2,5 hónapja (ennyi idős a...

2,5 hónapja (ennyi idős a kislányom) pont annyi tejem van, amennyi neki kell. Elrakni nem tudok. Elég lesz ez kb.6hós koráig vagy ha nől az igénye már pótolnom kell? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


nekem nem kellett pótolni soha, nekem is pont annyi volt mindig, amenniy kellett. ahogy nő az igénye, nő a tejed mennyisége is, ne aggódj. Én még a mai napig szoptatom, 8 hónapos múlt.

2009. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég lesz. Mindig annyi lesz, amennyi kell neki. Mivel egy idő után többre lesz szüksége, többet-erősebben is fog cicizni, így ezáltal több is termelődik. Én az első hónapban tettem a mélyhűtőbe tejet, amíg fejtem, aztán beállt nálam is a kereslet-kínálat (nálad is ez történt), és tényleg mindig annyi volt/van, amennyi kell neki. Igaz, egy idő után áttértem a két mellből szoptatásra, de így se volt gond. Most 10 hónapos, reggel, uzsonnakor és este alváshoz cicizik. Jól csinálod! Amíg bármennyit is, de gyarapodik a súlya, boldog, kiegyensúlyozott, addig nincs gond!
2009. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!