Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas alatt nagyon megnyul...

Szoptatas alatt nagyon megnyult a mellem, mar nem olyan kerek es formas. Mit tudok tenni ellene h egy kicsit erosebb legyen, azaz ne logjon nagyon?

Figyelt kérdés
Amiota szoptattam azota nagyon puha is. A tejem mar elapadt mar 4 honapja nem szoptatok!
2013. jan. 29. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az már úgy marad. Plasztika vagy 2db push up melltartó a lelke. Ugyan így jártam én is.
2013. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebészet
2013. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jellemzően egy- másfél év után alakul vissza a mell mirigyállománya a szotatás előttire. Vagyis valószínűlegg ugyanolyan nem lesz, de még nayon sokat javulhat, ahogy a tejmirigyek helyét újra a zsírszövet veszi át.

Erősítsd a mellizmaidat, ezek "megemelhetik" a melleidet, ami sokat dob a kinézetükön és légy türelemmel, nagyn sokat változhat még:).

2013. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
plasztikai sebészet, más nincs.
2013. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
másfél két év alatt majdnem teljesen visszaalakul, ha egy picit rádolgozol és megfelelő melltartót hordasz. 1kilós súllyal törzs előtt zárás, vagy háton fekve ua, illetve kényelmes melltartó (pl szoptatós) hoprdása, és naponta egy kcsit melltartó nélkül otthon, h ne "kényelmesedjenek" el a szalagok. Nem lesz mindenkinek uolyan mint előtte, de ezzel ártani nem fogsz, max segíteni
2013. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!