Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A nögyógyász minden alkalommal...

A nögyógyász minden alkalommal,3 havonta megvizsgál, ha fog. Gátlót, Azaliát megyek iratni? Vagy csak évente egyszer, a rákszürés miatt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyiszor vizsgál meg, ahányszor kéred. A fogamzásgátló felírásakor nem feltétlenül vizsgál meg, csak ha gondod van.
2009. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a te érdeked is, hogy megvizsgáljon, ha már úgyis ott vagy.
2009. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak a receptért szaladunk be mindig soron kivül. Engem a 6 hetes kontroll óta nem vizsgált, de nincs is panaszom. Magánrendelőbe járok, tehát nem fogok 3 havonta vizsgálatot is kérni.
2009. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Második! Szerintem teljesen felesleges a három havonkénti vizsgálat. Elég évente, vagy ahogy a dokid tanácsolja.
2009. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is felesleges 3 havonta vizsgálni. Nyilván akkor megy az ember vizsgálatra,ha panasza van. De a bogyóhoz e havonta? Hülyeség...
2009. szept. 5. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!