Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes babátok mennyit...

3 hetes babátok mennyit eszik? 80-85 ml az jónak számít?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, teljesen rendben van. Igazából bármennyit eszik, azt kell nézni hogy rendesen gyarapszik-e. Ha fejlődik rendesen eleget eszik. Egyébként az én babám is kb 60-80g-ot evett 3 hetesen.
2009. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyesmi mennyiséget evett 3 hetesen, 60-90 között.

Egyetértek az első válaszolóval, az a lényeg, hogy rendesen gyarapodjon a babácskád, legyenek telepelusok, ne legyen nyugtalan, békésen aludjon, stb.! Grat hozzá!

2009. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak.A fiam 3 hetesen 80-90ml evett a lány 70-80ml.
2009. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Teljesen egyet értek az előttem szólókkal, hogy a lényeg, hogy rendesen gyarapodjon, de kiegészítésül van egy képlet, amivel ki is számítható, hogy mennyi kell neki kb.:

Az aktuális testsúlyt kg-ban szorozd meg 120-150g-al, így kijön a napi szükséglet grammban. Ezt elosztva a napi szopiztatások számával kijön, hogy egy alkalommal átlagban mennyi a szükséges mennyiség. Az általad írt mennyiség egyébként teljesen jó, meg valószínű nem egyforma a baba igénye egy nap során.

Jó egészséget nektek!

Két hónapos baba anyukája

2009. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!