Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 éve szoptatok és még mindig...

1 éve szoptatok és még mindig nem jött meg. Ez normális? Ha valaki 3 évig szoptat 3 évig nem jön neki meg?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 3éve és 2hónapja szoptatok,kb másfél év után jött meg először. :-)
2013. febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális. És igen, még az is lehet, hogyha valaki 3 évig szoptat, akkor 3 évig nem jön meg neki. De van, akinek pár hónap után megjön.
2013. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már kezdtem félni. De így megnyugodtam :)
2013. febr. 9. 12:35
 4/7 anonim ***** válasza:
én 18 hónap után választottam el,és rá 1,5 hónapra jött meg először!
2013. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy éve és 2 napja szoptatok, de még nem jött meg nekem sem. (éjjel is szopik többször a babám)
2013. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 éve 2 hónapja szoptatok folyamatosan, és nekem az első szülés után 9 hónappalmegjött!

De a szopi folytatódott némi átfedéssel a két gyerek alatt!:)


most 9 hós a kicsi, de még semmi!

2013. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 13 hós volt a kisfiam mikor először megjött. Már azt hittem sosem jön meg, a környezetemben már mindenki menstruált csak én nem. Viszont nálam úgy jött meg, elkezdtem csökkenteni a cicizések számát. 1 évesen még 4-5 alkalommal is cicizett, tépte a ruhám. Most, hogy megjött végre kevés a tejem, sokat szenvedtem a tej mennyisége miatt. Majd ha nálad is kevesebb ingert kap a cici meg fog jönni a mestruációd is.
2013. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!