Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 9 hónap körüli babátok hányszo...

9 hónap körüli babátok hányszor szopik még napközben? Éjjel? Hány szilárd étkezése van?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Éjjel már nem szopott, csak kétszer: reggel és este.

Ebédre kapott főzeléket, uzsonnára gyümölcsöt (néha ez után még szopizott is egyet), vacsora tejpép, és este megint szopi.

Soha nem tízóraizott, mert fél 9 körül kelt.

2013. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ,lehet én sokszor szoptatom még,mert kb 5x,ebben van egy éjjeli is..3x eszik szilárdat is mellé,kíváncsi lennék,aki szoptat még,hányszor teszi egy nap,de úgy látszik,nem sokan vagyunk..
2013. febr. 11. 23:22
 3/8 xStefix ***** válasza:
74%
Enyém csak 8,5 hós. Napi egyszer eszik délben, most már 140-et. Egyébként csak szopik, nem is itatom még. Hogy ez hány alkalom? Pf... 8-10 általában. Éjjel is szopik még, teljesen változóan. (Most épp sokszor, mert náthásak lettünk...)
2013. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az èn kisfiam 10 hònapos 3-szor szopizik nappal(reggel 6 korul, 9 korul,ès este alvàs elott), 9 hònaposan mèg 4-szer szopizott + az èjszaka mikor hogy.
2013. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De jó!Már azt hittem csodabogár vagyok,mert a védőnőm is rám szólt,h minek ennyiszer szoptatni egy 9 hós babát,elég neki reggel-este,éjjel meg adjak neki vizet,váltsam ki a szopikat szilárddal..Én meg nem tettem,annyiszor adok neki,ahányszor kéri,éjjel is!
2013. febr. 14. 13:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö, ezt te döntöd el, hogyan is kényelmes és akarod ezt csinálni.

nekem lányom 8 hós és csak 2x szopik, néha 3x.

Reggel és lefekvés elött a fix.

Aztán délben fözelék, délután gyümölcs és este tejpép. Nagyon ritkán délben még szopin alszik el, mert már csak 1x alszik és ha sehogy sem bírom elaltatni akkor cici.

2013. febr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi köze a védőnőnek ehhez?! Úgy csináld, ahogy a baba igényli. Nagy divat lett mihamarabb leválasztani a babákat... Az én kislányom egy évs koráig napi egy kaját fogadott el, ami nem anyatej volt, egyszerűen nem tudtam többet belediktálni, de az erőltetés nem is jó megoldás. Nem minden baba egyforma, van, aki rákap a kanalazásra, van, aki nem.
2013. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xStefix ***** válasza:

Én sokáig szeretnék szoptatni, azért is csinálom így.

Te döntesz! ;)

2013. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!