Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha egyszerre csak keves...

Ha egyszerre csak keves anyatejet tudok lefejni (mondjuk 10-20 ml-t) lehet ugy csinalni hogy osszegyujtom aprankent napkozben, addig a hutoben tarolom az addig osszegyult mennyiseget, majd nap vegen beteszem a fagyasztoba? Es miben a legjobb tarolni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 15:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha nincs a kimondottan erre gyartott edenyem?
2009. szept. 9. 15:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is úgy csinálom, hogy fejek, utána hűtő, majd a következő szopi után megint fejek, viszont itt már külön rakom a hűtőbe és megvárom míg ez is lehül teljesen, és csak akkor öntöm össsze őket. Ha nincs tárolód, szerintem vegyél valami edénykét, amit kimondottan csak erre használsz, vagy olyan poharat aminek teteje van.

2009. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én ilyen pohárba gyűjtöm, az egyik Felicitas csomagban adtak egyet, és a nap végén beleöntöm egy eldobható műanyagpohárba, folpack a tetjére és mehet a fagyasztóba.

2009. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy csinálom ahogy az első válaszadó írta.Külön hűtöm le a fejt adagokat és utána öntöm össze.Nekem adtak egy tippet,hogy miben tudom lefagyasztani.Kenőcsös tégelyekbe.Tudod amiben a popsi krém van,vagy egyéb kikevert kenőcsök.Különböző méretben lehet kapni (100,200,300ml..stb) és 3-4 fagyasztást kibír.Van teteje és ezek is sterilizálhatók.Olcsón meg lehet venni a gyógyszertárban.

1hónapos baba anyukája

2009. szept. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!