Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor "kell"megjönnie?

Mikor "kell"megjönnie?

Figyelt kérdés

7 hete szültem a kisfiamat!4 hétig véreztem,de az a gyermekágyi vérzés/asszem így nevezik/volt!Sajnos már nem szoptatok,pontosan 3 hete!Ahogy elmúlt ez a vérzés a Pici nem volt hajlandó cicizni!

Sajnos még nem tudtam elmenni orvoshoz,de érdekelne,hogy kb.mikor "kell" megjönnie?És mennyi a természetes idő a két vérzés között??Tudom hogy mindenkinél más,de nem tudom meddig normális,hogy szoptatás után még nem jött meg...

Válaszokat előre is köszönöm!


2009. szept. 11. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában a 7. héten jön meg.

2009. szept. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3,5 hónapos korában és utána nagyjából 5 hetenként, minden alkalommal nagyon erős volt.

Most van meg harmadszor, már múlóban szerencsére.

Ja és a lányom egyáltalán nem vett észre semmit belőle.

2009. szept. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a nőgyogyim, hogy a szoptatás befejezése után 4-6 hét múlva szokott megjönni az első.

Egyébként én is abbahagytam a szoptatást már pár hete, úgyhogy örülnék neki (ilyen is régen volt...), ha már lenne valami! :-)

2009. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!