Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi alkoholt lehet inni...

Mennyi alkoholt lehet inni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Mielőtt pálcát törnétek, nem dajdajozni, lerészegedni akarok, ez most gyógyszer lenne. Két napja olyan hasmenésem van, már teljesen "kiürültem" de még mindig...

Ha ilyesmi volt velem a pici előtt akkor egy kupica felényi, vagy kevesebb házi pálinkát ittam, most viszont a szoptatás miatt nem tudom alkalmazhatom ezt a gyógymódott. Vagy valami más fertőtlenítő módszet tudnátok javasolni?


2009. szept. 12. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem. Viszont ennyit nyugodtan!Nem kell más.


Amúgy egyél keserűcsokit, répát,krumplit, mást ne! Később körtét, az fog.

2009. szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2009. szept. 12. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Igazából semennyit. Ha mindenképp ezt a módszert szeretnéd alkalmazni, akkor azon a napon ne szoptass, adj helyette mondjuk tápszert, de fejd le a tejed, nehogy kevesebb legyen.

Ha én lennék hasonló helyzetben, tuti megkérdezném a dokimat, hogy mit lehetne szoptatás mellett szedni hasmenésre. Talán a gyógyszertárban is tudnak rajtad segíteni. Én biztos, hogy hanyagolnám az alkoholt. (Nem török pálcát azért...)

2009. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Semmi baja nem lesz agy kupica pálinkától, nyugodtan szoptathatsz.


Valaha még pálinkáskenyeret is adtak, hogy aludjon, na jó az durva, de azt is túlélték.


3cl pálinkát senkivel nem kell megbeszélni, és semmi baja nem lesz a gyermeknek.

Az alkoholista anyák is szoptatnak, meg a narkósok, is.Nem egészséges, de még sokkal nagyobb mennyiség is tolerálható. Csak nem ajánlott, nem illő. Ha neked az bevált, sokkal kevésbé árt neki, mint három napig a fertőzött tejjel szoptatod. Jobban árt, mint az Imódium pl.


A széntabletta nem használ? 10-et kell egyszerre bevenni. Az nem árt a tejnek.

2009. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Jobban árt, mint az Imódium pl.

Azt akartam írni, ez sem árt jobban, mint az imódium pl. Ebből se jut több át.

2009. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A széntablettától szines lesz a Wc, és annyi, nem segít:(

9évesen kaptam először kevés pálinkát papámtól, de akkor már lázas is voltam a gyomrom miatt, három órával később se láz se fsás.

A gyomromra nem igazán vannak gyógyszerek, próbáltam már őket:(

A pici issza meg a levét, mert 3percenként hagyom magára:(

2009. szept. 12. 11:51
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Egy kupica pálinka belefér szerintem. Legalább a baba is jobban is alszik:)
2009. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szoptatás után idd, 2-3 óra alatt felszivódik, és akkor a baba nem kap belőle.
2009. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Normaflort és ehhez hasonlókat is ihatsz.
2009. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!