Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi ez? Volt már ilyen v....

Mi ez? Volt már ilyen v. hasonló valakinél? Vigyem orvoshoz vagy megint túlaggódom?

Figyelt kérdés
7 hetes a babám. Szoptatás közben észre vettem, hogy az orrából folyik a tej. Azonnal kiszívtam neki orrszívóval. Már máskor is láttam, hogy folyik valami az orrából, de azt hittem, hogy taknyos, mert most volt megfázva egy picit. Oldalt fekve szoptatok és abból az orrlyukából folyt a tej amelyik oldalon feküdt. Mitől volt ez? Várom a hozzá szólásokat, remélem semmi baja nincs a kisfiamnak. Nagyon aggódok érte, hajlamos vagyok mindent túlaggódni. Nyugtassatok meg légyszi!
2009. szept. 12. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, ez normális, másnál is előfordul ilyen kicsi korban. Az én fiamnak is volt, pedig én nem is fekve szoptattam, de a védőnő megnyugtatott.

7 hónapos baba anyukája

2009. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy szerintem nem kell nekiesni az orrszívóval :-)
2009. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiszívni, velünk már a kórházban megtörtént amit írtál. Ott elmagyarázták, hogy természetes dolog, hiszen a száj és orrüregünk összeköttetésben van, és ezért folyik ki ott is néha. Aztán meg valamelyik kismama újságban olvastam erről, ott azt írták, hogya természet így oldja meg a pici babák orrüregének tisztítását, fertőtlenítését. Amúgy ha itthon találkozom ezzel először, én is megijedtem volna...
2009. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan megy neki a tej,ezért felmegy az orrába.


Ne szívd ki az orrát rossz emléke lesz akkor a SZOPIRÓL.

2009. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anatómia. Igen túlaggódod.
2009. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy meg nyugtatattok! :))) Azt hiszem többé nem stresszelem felesleges az orrszívóval.
2009. szept. 12. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!