Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 17 napos a babam es 3. napja...

17 napos a babam es 3. napja hany a reggeli utan! Tegnap voltunk vele orvosnal es ö azt mondta, hogy minden rendben van vele! Tul sokat enne es a felesleg kijön belöle? Fogyni Nem fogy hal istennek!

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a fölösleg jön vissza ,tul sokat eszik,mi is igy jartunk,sajnos en ezt nem tudtam,es befekudtunk a korhazba,aztan kiderult,hogy tul moho::)). Ne aggodj,majd rendben jon!
2009. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább bukik, nem? Az én kisfiam nagyon bukós volt, egyik éjjel annyit bukott vissza, hogy reggel kihívtam a dokit. Akkor elmondta, mi a különbség a bukás és a hányás között. Hányáskor sugárban jön ki a tej. Ha más tünete nincs és doki is látta, akkor nyugodj meg, van ilyen. Bár megértelek, nekem is ijesztően soknak tűnt. Szép lassan elmúlik.
2009. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vigyázz mert hányás hasmenézes vírus van,mi már túl vagyunk rajta,de nekünk is így kezdődött!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!