Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szedett valaki Bromocriptin-t...

Szedett valaki Bromocriptin-t vagy urtica urens 30-at?

Figyelt kérdés
Tényleg használnak? Milyen mellékhatásaik vannak? Van mellettük tejszivárgás? Kb mennyi idő alatt apasztja el a tejet véglegesen?
2009. szept. 13. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
én a bromocriptint magas prolaktin szint helyre állítására szedtem-szörnyen carul voltam tőle, hánytam, szédültem, nem volt kellemes.
2009. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szedtem urticat, kb 2 hétig. Jó volt.

Tudni kell hogy ha egyébként lenne tej, akkor 40 nap alatt apad el!Van akinek még később...Ez időn belül annyit hat az urtica l hogy nem termelődik rengeteg, mivel inger sincs, mert ugye nem szabad fejni sem. Szóval nem fog feszülni, csepegni. Nem gyullad be. Ezek azért jó dolgok.1 hónapja nem szoptatok, még mindig van ha nyomkodom. De olyan mintha nem is lenne, észre sem veszem.

Nem apad el gyorsan, a természet ugye pont ez ellen van..

(mégegyszer hangsúlyozon, ez azokra érvényes akiknek egyébként lenne tejük, nem azokra akiknek elapadt...)

2009. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!