Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Viszkető kiütések lettek...

Viszkető kiütések lettek rajtam,3 hetes a kisbabám, szoptatom rengeteg a tejem, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Voltam bőrgyógyásznál tegnap azt mondta keveset iszom és tusfürdő allergiám lett, de se tegnap se ma nem fürödtem azzal, mégis úgy viszketek majd meg őrülök, a karomon van és a combomon kis apró pöttyök, hullámokban jön a viszketés arra vörösödik be, fürdés után meg éjjel jön elő a leginkább. Volt ilyen valakinek? Szerintem nem a tusfürdőtől van, de mitől?
2013. márc. 13. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem PUPPP-m volt, szülés után kezdődött és jó sokáig tartott :( [link]


Fontos, hogy ne vakard, még ha nem is ez a baj! A gyógyszertárban tudsz venni cremor refrigerans-ot, azt kenheted, semmi káros nincs benne. Csak pamutot hordj.

2013. márc. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
Kalciumhiány is lehet, szedj kalciumot minimum 100% rda mennyiségben.
2013. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló amit mond az lesz, pont olyan, csak nem annyira piros mert visszafogom magam és csak akkor vakarom mikor nem bírom már....a calciumot szedem, semmi hatás, se a fenistil nem hat.
2013. márc. 13. 23:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Aloe Vera First spray. Próbáld ki, ez szinte mindenre jó.

Vagy Elocom kenőcs, ez allergiás kiütésekre való.

2013. márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elocomot tilos szoptatás alatt, hisz szteroid!!!
2013. márc. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!