Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen ételeket és italokat...

Kardos-Varga Klaudia kérdése:

Milyen ételeket és italokat semmiképpen ne fogyasszak amíg fejek illetve szoptatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
K betüs élelmiszerek, tejtermékek, apró magvas gyümik kerülni kell nyers hus szénsavas italok kerülendö tiltott
2013. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ami K betűs, (káposzta, karfiol, kelkáposzta...)

Ami puffaszt!

Szilva, töltött káposzta, bab, rakott kel, tojás, lencse...

2013. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pl válogatás nélkül ettem mindent, mert a lánykám semmitől nem puffadt. Na, persze nem eszetlenül. Viszont, pl az őszilé nagyon jó tejserkentő. Hihetetlen volt, de nagyon jól lett tőle tejcim.
2013. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. jó nagy hülyeséget írt, kérdező ne hallgass rá.


Aprómagvasakat csak a már hozzátáplált babának nem lehet adni bizonyos életkor alatt.

Szénsavas vizet is ihatsz nyugodtan, tejterméket is mértékkel.

A különböző ételeket pedig neked kell kitapasztalnod, az én lányomnak pl. semmi baja, ha káposztát eszek, ellenben a bab után neki is fokozottabb a gázképződése.

Ez minden babánál más, nem lehet kategorikusan kijelenteni, hogy ezt, vagy azt nem lehet enni.

Az a szó pedig, hogy "tiltott" egyenesen ostobaság.

2013. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem az a bajom, hogy ma 2 hete született a fiam császárral és azóta kórházban van (mütötték már és lassan de lábadozik ).Születése óta lélegeztetö gépen van és nem is tudni, mikor kaphat anyatejet. (az elején azt is szondán) Szóval azóta fejek és fagyasztgatom a tejcsit, hogy legyen ha kell.Szeretnék minél egészségesebb tejet adni neki!!! Ezért kéne hogy tudjam mit lehet és mit nem.Nem tudom még kitapasztalni... :(
2013. márc. 18. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Kitartas! Minden rendben lesz!
2013. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben viszont tényleg jobb óvatosnak lenni, egyél olyanokat, amik nagy valószínűséggel nem okozhatnak problémát (pl. puffasztó ételek kerülése).
2013. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!