Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jónak számít? 2és fél hónapos...

Jónak számít? 2és fél hónapos a babám, eddig nem fejtem, de éjszaka és ma du. Is sokat alszik, ezért mivel már mindkét cicim tele volt, úgy gondoltam az egyiket fejem, mert egy cicivel most biztos jóllakik, amikor felébred.

Figyelt kérdés
szóval kipróbáltam,kifejtem azt amelyikben kevesebb volt és így összejött 60ml.azt nem tudom,hogy ez jónak számít-e,ezzel jóllakhatott volna-e,ha ő szívja ki?Az is valószínű,hogy reggel,illetve,a nap elején nagyobb mennyiség is kifejhető lenne,mert ugye estére már lecsökken.
2009. szept. 21. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem! Kicsit több kell neki. De ha ráteszed a másikra is, úgyis kiderül, kér-e még.

Egyáltalán nem biztos, hogy mindig ennyi van csak! Tényleg nap végére kevesebb van, + én pl. ha sokat mozogtam vagy kevesebbet ittam, idegeskedtem, akkor is kevesebb volt 40-50 g-mal.

2009. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xStefix ***** válasza:

A baba több tejet tud kiszívni a mellből, mint amennyit a legjobb mellszívóval te ki tudsz préselni, úgyhogy a 60 sem 60, hanem több. :)

Bármikor, amikor igényli vagy te látod szükségét, nyugodtan kínáld meg a másik mellel is. Ha még éhes, eszik (és így fokozódik a tejtermelésed is), ha nem, akkor nem. Én az elején mindig áttettem a másikra is, mert nem adta jelét, hogy kérne még. Hát pedig evett rendesen. Azóta "másfél" mellet eszünk egyszerre, áttértem a két mellből szoptatásra (16 hónapja).

2009. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igazándiból általában két ciciből szoptatok,bár vannak olyan napok amikor elég neki egy is egy evés alkalmával.Hogy ez mitől függ fogalmam sincs,talán az ő igényei is mások,és lehet hogy akkor több tejem van...
2009. szept. 23. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!