Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szinte állandóan folyik a...

Szinte állandóan folyik a mellemből a tej, akkor is ha nincs nagyon megtelve, rengeteg betétet használok de előbb útóbb elcsúszik és a fölsőm fele rongyá ázik, ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

szia! Mennyi ideje szoptatsz? Nekem is folyt belőle (kb 3db/cicinként mosható melltartóbetéttel mertem elmenni otthontól egy órára max) de amikorra beállt, hogy mennyit szopizik , pontosan nem emléxem de kb 2 hós korára helyreállt a tejtermelődés és annyi termelődött amennyit szopott... Most 7 és fél hós, 6 hós kora óta nem is szopizik, magától elapadt a tejcsi (akkor már csak reggel-este cicizett)...

+ ha nagyon folyik szerintem ne fejd le túlzottan mert minél többször ürül ki annál több termelődik...

2009. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
másfél hete szültem
2009. szept. 23. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónapig kellett melltartóbetét.

Majd elmúlik, egyre kevesebb fog kifolyni.

Mellszívót nem ártana használni!

2009. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van tejgyűjtő kagyló,neked jobb lenne,mert abba belefolyik a tej,és nem áztatja át a ruhát.Ilyen:

[link]

2009. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 5és fél hónapos koráig folyt a tejem, akármit csináltam. Aztán egyik napról a másikra elapadt. Talán majd ha beáll a kereslet-kínálat, nem fog a cicid ennyi fölöset termelni. Nálam ez sosem sikerült. Én mindig azt csináltam, mielőtt elmentem itthonról, kicsit lefejtem, de csak annyira, hogy ne feszüljön (pár csepp). De bizony én is jöttem haza foltos pólóban:)
2009. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tarts ki! Kiborító, hogy lóg a hasad, ázik a felsőd, izzadsz stb. Pár hónap és beáll. Ragasztható betétet használtam, de úgy is igazgatni kellett. Meg ha kiléptem vhova, inkább szivacsosmelltartót vettem fel. Az se ért sokat. Vigyázz, hogy ne fázzon meg a melled a nedvességtől!

Mondanám a tejgyűjtőkagylót, de nekem irritálta a mellemet, viszketett tőle.

Igazából csak az idő oldotta meg. Míg beállt a tejtermelés. Kitartás! Örülj, hogy van mi follyon belőle!

2009. szept. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!