Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudtok adni csütörtöki ebéd...

Tudtok adni csütörtöki ebéd tippet, amit szoptatás alatt is ehetek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt is ehetsz mindent! Legfeljebb a puffasztó ételektől tartózkodj.
2013. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én teletál-tól rendeltem,h tuti olyat egyek ami nem okoz gondot
2013. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

konkrétan nálunk vargabéles lesz és csirkeragu-leves, már holnap megfőzöm és azt esszük csütörtökön is :) Pénteken főzök legközelebb, akkor szerintem nokedli lesz pörivel vagy pizzát sütök, még voksolhatnak a fiúk, hétvégére sóban sült csirkét terveztem friss zöldsalátákkal és gyümölcslevest, jövő hét elejére pedig csőben sült sajtos karfiolt. Valamikor a közeljövőben lesz még mézes-mustáros csirke, meg palacsinta mert öcsisajt ma este azt emlegette csillogó szemmel...

Előzőleg pedig volt mostanában borsóleves, paprikás krumpli, baconos tészta (ki-ki ízlés szerint túróval és/vagy tejföllel vagy azok nélkül ette), kacsasült rizibizivel, a fish&chips pedig most este fogyott el.


szerencsére az uborkán kívül gyakorlatilag bármit ehetek/ehettem szoptatás alatt az összes gyereknél... szegény sógornőm meg szinte vízen, rántott levesen meg krumplin él, mert mindentől erősen görcsöl a babája :S

2013. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!