Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a helyes táplálkozás...

Mi a helyes táplálkozás szopiztatás alatt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 09:27
 1/5 A kérdező kommentje:

fehér kenyér helyett rozskenyér?

sok sok viz, tea, rostos lehetőleg cukor nélküli?

2013. ápr. 23. 09:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell megvonni a cukrot és a fehérkenyeret a szopi miatt..

Ha meg akarod vonni, vond meg.

Sok folyadék, tápláló ételek, sok rost.

2013. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz köszönöm
2013. ápr. 23. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:

köszi, szívesen.

ha gondolod, kérdezhetsz még bármit, szívesen segítek.

Tudod, mindig örülök, ha egy anyuka tesz erőfeszítéseket a babája és a szoptatás érdekében.

2013. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából csak arra érdemes figyelni hogy ne legyen puffasztó az adott étel...pl hüvelyesek vagy karfiol...stb.Mert lehet hogy a picidnek fájni fog tőle a hasa,nem 100% de előfordulhat.:) Amúgy igen sok-sok folyadék,lényegében bármit ihatsz,mondjuk a szénsavasra azért figyelni kell mert az téged puffaszthat és hát szerintem ezt mindenki szeretné elkerülni:)...nekem még azt mondták hogy a kávét, fekete teát ne fogyasszam literszámra mert a koffein a tejbe is bekerül és felpörgeti a babát...mivel alapból nem iszom kávét a fekete teát meg már a terhesség alatt is nélkülöztem ezért nem tudom hogy igaz e:)de mondjuk szerintem a kenyéren nem múlik semmi,nekem egyszer valaki azt mondta h a rostossal is óvatosan mert hogy menni fog a picim hasa...hát nem tudom szerintem nem lett tőle baja:)
2013. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!