Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Adhatok e a 9 hónapos babámnak...

Adhatok e a 9 hónapos babámnak ilyen löttyöt?

Figyelt kérdés

bolero-ra gondoltam , úgy csinálnám hogy az előírt 1,5 l vízhez hozzá keverem a port, és neki még ahhoz is keverek vizet amit adok neki. Káros rá nézve? vagy simán lehet neki adni?

köszi



2013. ápr. 24. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem adnám.
2013. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még nagyobb gyereknek sem. Színezett és ízesített édesítőszer.
2013. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én sem adnám. (Őszintén szólva még én sem iszom meg.)

Inkább teát vagy szörpöt (nem agyoncukrozottat, hanem házit) adnék neki, vagy 100%-os gyümölcslevet felhigítva.

2013. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem adnám! Tele van mű cuccal! Mesterségês színésznő mindenféle E stb! Ja és tele cukorral! Minek kéne neki ez? Én sem innám meg! Ha hozzászoktatör az részesített cuccokhoz sosem fog már mást elfogadni! Teljesên ideális a víz neki vagy a baba teák! Maximum 100%-os gyümilé amit adnék! Mesterséges dolgot semmiképp! Fog még elég mesterséges mű dolgot enni még ne bontsd el már most! Ezért van a sok lyukas jogú ovis, bölcsőde mert tömik a szülők cukorral!
2013. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Még mi sem iszunk ilyen vackokat, úgyhogy én biztos nem adnám és nem is adtam...

Még a 13 hónaposom is csak kifejezetten baba italokat, gyümölcsleveket, teákat iszik, vagy 100%-os gyümölcsleveket hígítom neki fele-fele arányban vízzel.

2013. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem iszom meg, és a gyerekemnek sem adom, aki már majdnem 4 éves. Ha rajtam múlna soha nem inna ilyet. Nagyon mű, nagyon mesterséges anyagokkal van tele, én betiltatnám a forgalmazását, úgy ahogy van.
2013. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor ennyi...letárgyaltuk :) köszönöm a válaszokat, valószínűleg most már meg sem fogom venni nem hogy adjam neki :)
2013. ápr. 24. 09:53
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

mi sem isszuk, gyerekeimnek sem adnám.

vizet szeretik

2013. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs cukor (csak mert valaki írta, hogy tele van cukorral). A bolero por konkrétan megszínezett és mesterségesen ízesített édesítőpor. Tuti, mert én cukorbeteg vagyok és elvileg ihatnám. Én nem ellenzem teljesen felnőtteknél, csak nekem nem ízlik. Más márkájú édesítős üdítőt szoktam inni, de gyereknek nem szabad.
2013. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát őszintén, azt a sz@rt még én sem innám meg, nemhogy a gyerekemnek adjam.
2013. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!