Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan fogom tudni, hogy ha...

Honnan fogom tudni, hogy ha eldugul egy tejcsatorna?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Csomo lesz a mellben es nagyon tud fajni.Remelem nem lesz benne reszed:)
2013. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

TElítettnek érzed és keménynek is egy helyen + minél jobban tele van, annál jobban fáj is.


Sajnos gyakorlatot kell szerezni abban, hogy rögtön az elején "elcsípjed", hogy lépni kell (vagy szoptatni, vagy fejni és előtte/közben masszírozni, és akkor gyorsan meg is szűnik, mielőtt még nagyobb baj nem lesz.


De ehhez nekem is volt néhány gyulladás, mire sikerült. Harmadik gyerekkel már csak egyszer volt nagyon kellemetlen, de az is 3 nap alatt lecsengett.


Nekem jobban fájt nemrég egy csúnya harapás a bimbón...

2013. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lesz egy csomó a melledben. És ha megnyomod kézzel a cicidet, úgy mintha fejni szeretnél, nem jön egy pontból a tej, ahonnan szokott. Lehet rá tenni melegvizes borogatást, vagy masszírozhatod, de a legjobb, ha szoptatsz. A baba tudja a legügyesebben kiszívni a dugulást.
2013. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. majd igyekszem elkerulni ha ez lehetseges.
2013. ápr. 27. 11:42
 5/6 feketeorsy válasza:
Nekem eppen tegnap ejjel volt egy ilyen, arra ebredtem hogy egy ponton borzasztoan kemeny es faj. Kisurrantam fejni, de alig enyhult valamit. Aztan reggel a baba szepen kiszivta es meg akkor is fejtem egyet.Ha idoben teszel ellene nem veszes.
2013. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rohadtul fáj és forró-- fejd le amit bennehagy, így elkerülheted
2013. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!