Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Medela Swing vagy Avent...

Medela Swing vagy Avent elektromos mellszívó?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, hatékonyabb? Avent kézim van itthon, meg vagyok vele elégedve, eddig csak alkalmanként kellett használnom, viszont most a babám nem akar (rendesen) szopizni, így eléggé fárasztó naponta többször ezzel fejni, a kezem már fáj tőle... Így gondoltam, beruháznék egy elektromosra, melyik a legjobb? ÉS mennyi időbe telik ezzel lefejni a tejet?
2013. máj. 4. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen medela
2013. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Medela Swing. Nekem kb. 10 perc alatt jött le 2-3 deci, de gondolom ez egyén függő, meg attól is függ, hogy mikor fejed, mennyi tejed van, stb.
2013. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez a kettő volt. Ugyanígy voltam vele, ahogy Te és később vettem az elektromosat, hogy könnyítsek a helyzeten. Használtam egy darabig, meg felváltva a kézivel, de aztán maradtam mégiscsak az Avent kézi mellszívónál, mert nekem pl. az sokkal hatékonyabb volt.
2013. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Medela swing

Nekem mondjuk kb 20 percbe telik a leszívás.

Nekem a legjobban az tetszik benne, hogy elemmel is lehet használni. Készítettem egy szíjat, amivel a mellemre fogom a szívófejét, a gépet a nyakamba a hozzá adott akasztóval és máris teljesen mobil vagyok két szabad kézzel. A babám nagyon nyöszörgős volt az elején ezért kénytelen voltam ilyen megoldásokra különben nem is tudtam volna lefejni a tejet.

Annyi csak, hogy a membránja nekem egyszer kiszakadt, tehát óvatosan bánj vele. Mondjuk lehet venni (kb 700 ft), csak érdemes előre bespájzolni egyet nehogy elszakadjon és akkor nem tudsz lefejni a boltokban meg elég kevés helyen kapni. (Elefániban vettem a múltkor, de ott sem mindig van)

2013. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!