Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lehet? 3 és fél hónapos...

Mitől lehet? 3 és fél hónapos kisfiam 5 perc cici után elkezd feszíteni és sír. Hasfájás lenne?

Figyelt kérdés

Utána rá csak jó negyed órára lehet visszarakni a cicire.

Hasfájós volt, de jó 3 hete már nem volt semmi baja.Lehet, hogy megint kezdődik?


2009. okt. 2. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyorsan kezd el szopizni és sok levegőt nyel. Próbáld meg, hogy kb. 5 perc után leveszed (de gondolom magától is, azt írtd) és megbüfizteted és vissza cicire. Egy kicsit járkáltok. Lehet, hogy először sír, mert azt hiszi nem kap már cicit, de szépen hozzászokik "az új rendhez".
2009. okt. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi is 3 hónaposak vagyunk,mikor nyugtalankodik a cicin,én is leveszem,büfiztetem,úgy ahogy azt az előző írta...hatásos
2009. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


közben rájöttem, hogy az ínye fáj(gyerekorvosom is ezt mondta), úgyhogy beindult a fogzás, és egy pár napig ez most el fog tartani...

2009. okt. 2. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:
az is lehet-saját tapasztalat-,hogy elfogy az előtej, ami ugye könnyeb jön, és a hátsó tejet már erősebben kell szívni és ez nem tetszik neki :) Az én fiam ennyi idősen pontosan ugyan ezt csinálta! Ezzel teljesen kiborított! Doktornő mondta, nincs lusta gyerek...egyszer áthívtam,nézze meg...mégis van lusta gyerek :)
2009. okt. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!