Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisfiamnak kijött két foga és...

Kisfiamnak kijött két foga és azóta többször megharapott szoptatás közben. Még csak 6 hónapos lesz, így nem tudom megértetni vele, hogy nem szabad. Van valami ötlet mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

mond neki anyának ez fáj és vedd el a cicit ha ráharap ugyanezt mond


csak ne kiálts fel és ne mosolyogj el mert akkor játszani fog

2013. máj. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt hogy "fáj", megy "anyának fáj" stb. ennyi idősen még nagyon nem értik.

Én úgy csináltam, hogy azt mondtam: "NEM", határozottan, mindig ugyanazzal a hangsúllyal, és közben leszedtem a ciciről, majd picit vártam, és újra mellre tettem.


Szopizás közben amúgy nem tud megharapni, csak fel és leszálláskor fordulhat ez elő.


Megtanulják elég hamar, néhány baleset meg sajnos van, de azért ki lehet bírni.

2013. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom megprobalom!

igen ilyen picin meg nem erti hogy ez faj stb. Megprobalom a "nem"et azt ugyis mondjuk neha amikor pld fogdossa a kabeleket. Persze egyelore azt se erti de idovel fogja. Addig meg osszeszoritom a fogaimat (iszonyu eles a foga!). Koszi :).

2013. máj. 21. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:
6%
szedd ki a fogát harapófogóval
2014. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!