Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen a menstruáció szoptatás...

Verucs kérdése:

Milyen a menstruáció szoptatás alatt? Lehetséges hogy az első kevés és 3 napig tart?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 12:05
 1/6 xStefix ***** válasza:
Igen, nagyon "fura" lehet a visszatérő mesi, főleg, ha még relatíve sokat szoptatsz.
2013. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a 3 nap is alig volt valami. Én arra számítottam hogy sokkal durvább lesz.
2013. jún. 11. 14:29
 3/6 xStefix ***** válasza:
Szedsz valamit? Mennyi időre jött meg?
2013. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit. Most 14 hós a lányom.
2013. jún. 11. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiammal nekem is így volt, egy éves múlt amikor három napig valami maszatolást produkáltam, aztán többet sem mert megfogant a hugi. Ő most 14 hónapos múlt, menstruációnak se híre se hamva, pedig szeretnénk még egy tesót, szintén kis különbséggel...
2013. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tesztet csináltam az nem mutatott terhességet. Csak az a helyzet hogy lányommal is ugyan igy voltam az orvos akkor azt mondta valószínű a beágyazódás volt. Max várok még egy kicsit és ujra csinálok tesztet.
2013. jún. 16. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!