Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valóban tejszaporító hatású?

Valóban tejszaporító hatású?

Figyelt kérdés
3 hetes a kisfiam és egyre kevesebb a tejem. Azt hallottam hogy ha iszok egy kis tápszert gyarapodni fog a tejem. Ebben van valami igazság? Már mindent kipróbáltam és semmi hatás.
2013. jún. 12. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem. én legalábbis nem hallottam. nekem a baracklé, a sör ( alko9holmentes) laktoherb tea, a rántással készült levesek és a délutáni pihi növelte a mennyiséget. próbáld ki.
2013. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

MIlyen gyakorisággal szoptatod? Még nagyon pici, minél többet van mellen, annál több tejed van.

Amúgy miből gondolod hogy kevés lenne?

Mert attól, hogy nem keményedik már meg a melled még nem kevés a tej, az épp azt jelzi, hogy beállt a kereslet kínálat, ez 2-3 hetesen szokott bekövetkezni, tehát elvileg épp itt tartotok.

2013. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit???? tápszert??? azt hittem nem tudok olvasni jesszus nem



sok sok folyadék kevés stresszz

urtica urens+ ricinus comm. ch5



én mondom bevált elsö gyermekeme 3 hétig tudtam csak szoptatni a második lányzó 4 honapos és csak anyatejes.igyál egyél böséggel napi 5dl sör (alkoholmentes este egy zacsi pattogatott kukorica és van tej söt nekem már le is van fagyasztva


nyugalom nyugalom sokszor tedd cicire és ne adj tápszert

2013. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tápszer biztosan nem gyarapítja a tejet, úgy pláne nem, ha iszol egy kicsit. :)

Sokat, rengeteget szoptass, ha kevés a tejed, szánj rá akár több napot is, szoptasd félóránként, akármikor és akármeddig kéri. Igyál sokat, próbálj meg 3-4 litert lenyomni. Biztos alkati dolog is, kinek mi hat, nekem a Humana instant teája robbantotta mindig a tejtermelésemet, annak egy kicsit más az összetétele mint a többi ciciteának, egy próbát megér.

2013. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!