Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 33 hkm vagyok! Most 85B-s...

33 hkm vagyok! Most 85B-s melltartót hordok. Mekkora szoptatós melltartót vegyek a szülés utánra?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre ne várj választ. Nemtudod kiszámítani.

Vegyél ebből 1-2-t és meglátod mekkora kell.


[link]

2013. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát hogy őszinte legyek én vettem egy szoptató melltartót, de egyszer (kb.) 10 percre volt rajtam. Felpróbáltam az akkori méretemet (nálad ez 85b) és eggyel nagyobbat vettem. De a kórházban sem hordtam mert kényelmetlennek találtam, anélkül voltam. Itthon is főként szabadon vagy a régebbi, nem szivacsos melltartóimat vettem fel, raktam bele melltartóbetétet.
2013. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem egyelőre ne nagyon vegyél. (én 1 számmal nagyobbat vettem, hát, adhattam is el :) ) Nem is biztos, hogy fog kelleni nagyobb. Vannak sport melltartók, topok, de még a sima nem szivacsosak is, esetleg elöl kapcsosak, azokban is szuperül lehet szoptatni.
2013. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen rugalmas anyagból készült topot hordok, nagyon kényelmes és praktikus, könnyen elő lehet venni belőle a cicit. Olyasmi, mint amit a tv-ben hirdetnek, azaz aire bra, csak olcsóbb volt. Van belőle 4-5 testszínű.
2013. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a válaszokat!
2013. jún. 17. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!