Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen hatsssal van az anyatej...

Milyen hatsssal van az anyatej a felnott szervezetre?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokakból undort vált ki.)

Szerintem nem sok mindent tesz, max meghajt...

De gondolom senki nem issza literszámra...

Megkóstolni meg sokan szokták kiváncsiságból..

2009. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idemásolok neked egy fórumbejegyzést, ami nem tőlem származik: "Viasat-on volt az Emberi történetek-ben szó a kereszt szoptatásról,a hosszan szoptatás előnyeiről és egy számomra meglepő információ: az amerikai rákkutató intézet végzett kísérleteket az anyatejjel és arra jutottak,hogy az anyatej elpusztítja a rákos sejteket.Mutattak is egy férfit,aki prosztatarákból gyógyult,mégpedig napi 1 dl anyatejtől."
2009. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A védőnőmtől hallottam, hogy egy anyuka a férje kávéját titokban anyatejjel készítette a téli hónapokban. Előtte mindig beteges volt a férj, abban az évben meg nem. Apuka meg örült, hogy milyen jó kis immunrendszere van. :) Nem tudom, hogy kiderült-e a turpisság.
2009. okt. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!