Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi feleslegnél érdemes...

Mennyi feleslegnél érdemes leadni az anyatejet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar van par napra elegendo tartalek, akkor mar lehet!En 4 litert tartok a fagyasztoba(nehezebb napokra).


A reszleteket meg itt talalod : [link]

2009. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megkérdezhetem, mennyit adsz le 1 nap? És minden szopi után fejsz? Mennyi plusz idő ez neked?
2009. okt. 11. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Pont azt írják, hogy csak frisset lehet, fagyasztottat nem. Én napi 300 ml-t fejtem pluszba, de végülis úgy döntöttem, hogy ez kevés leadni. Ismerek olyat, aki ennyit fejt le minden szoptatás után.

Nem is mindenhol van rá lehetőség, hogy leadd.

Hát elég sok idő volt, vagy fél óra alkalmanként, igaz, kézivel. Végül meguntam és vettem egy gépit, azzal sem volt sokkal gyorsabb.

2009. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a 4l az a babamnak van lefagyeasztva , a tobbit meg egy ismerosomnek fogom adni,mert kulfoldon elek es itt nem gyujtik :-)

napi 160-240ml plusszom van, hajnalban fejem,amikor a babam kel,egy mellbol eszik,masikat lefejem.kb 10perc.ha nem fejnem le becsomosodna,mint mar egyszer...

a linket pont a reszletekert gepeltem be.

2009. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ja,kezivel fejek es elotte megmasszzirozom a mellem,h konnyebben jojjon
2009. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! lehet, hogy már nem aktuális, de hátha másnak segít: 1 deciig viszik el a tejet, de ha 50 milit beviszel, nekik az is nagy segítség (azért ki nem mennek), nagyon kevés anyuci ad le, inkább lefagyasztják (ami egy nagy hülyeség, a fagyitejet szinte egy gyerek sem issza meg), aztán megy a kukába!! :-((
2010. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!