Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós Anyukák! Az normális...

Szoptatós Anyukák! Az normális, hogy állandóan farkas éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Terhességi cukrom volt, még 1,5 hétig kellene tartanom a diétát (akkor lesz a 6 hetes terhelés), de már olyan éhes vagyok és bűnözök egész nap! Félek ha nem eszem eleget, elapad a tejem. Zöldségeket nem tudok enni, mert iszonyatosan puffadok tőlük... Valakinek hasonló probléma?
2009. okt. 12. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szintén cukros volta, meg sok vért veszetettem és már a kórházban meg tudtam volna enni akármennyi kaját.

Én kb szülés után 2 hónappal voltam terheléses vizsgálaton (jó lett) , de a 2 hónap alatt otthon is méregettem még magamnak.

Amúgy már nem diétáztam szigorúan, de mivel én is kívántam az édességetvettem diab. édességet és azt ettem.

Sőt most is szoktam venn, a detki diab. omlós háztartási keksz nagyon ízlik, csak gyorsabbnak kell lennem , mint a család :-))

Cukrot nem nagyon használok még kajákba sem, mondjuk én már 10 éve édedsítőt használok.

Nálunk sok cukorbeteg van a családban amúgy is.

Most 7 hónapos lányom, még javában szoptatom.

2009. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem voltam-vagyok cukros, ezért érdemben nem tudok segíteni, csak válaszolni a kérdésedre: Amikor még szopizott a kislányom, éjszaka is a párnámra volt készítve a kókuszós túrórudi, akkor arra voltam rákattanva, minden szopi után vagy közben ennem kellett egyet. :-)

Üdv: 25 hós kislány anyuja

2009. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szinte éreztem szoptatás közben, hogy egyre éhesebb leszek. Nálam az almás pite volt a sláger. Még az éjszakai szoptatások után is mindig megettem kettőt-hármat. Anyósom alig győzte sütni. A farkaséhség pár hónap után elmúlik. A babám már 9 hónapos, most már nem vagyok olyan éhes szoptatás után közvetlenül, de még mindig rengeteget eszek, főleg édességet és szénhidrátot. Úgy hallottam, a szoptatáshoz plusz 500 kalóriát be kell vinni a szervezetbe, mert rengeteg energiát igényel. Biztos ezért van.
2009. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Lányok! Örülök, hogy ez normális, mert már szégyeltem magam! Amúgy híztatok ez alatt az időszak alatt? Nem foglalkoztat kifejezetten a súlyom, de azért nem szeretnék elbálnásodni! :-)
2009. okt. 12. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én csak fogyok a szoptatás alatt, és tömöm magam kajával.Kérdezetem én itta anapokban hogy ez utánna is igy lesz. Nem olyan rossz ez igy...jókat eszünk és mégis elfogyünk lassan..
2009. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, mindenki így szeretne fogyni! ;-)
2009. okt. 12. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!