Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire megbízható az AZALIA?...

Mennyire megbízható az AZALIA? Ha terhes lennék mellette akkor örökbe kéne adnom és azt nem szeretném.

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 18:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha minden utasítást betartok és percre pontosan vszem be mindig mennyire biztonságos? Esetleg van vki aki mellette terhes lett?
2013. jún. 24. 18:22
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha annyira nem akarsz teherbe esni, inkább használj gumit...
2013. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is azt szedem már 5 hónapja,nem estem még teherbe!

De ha ennyire tartassz tőle,akkor kombináljátok óvszerrel!

2013. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egyetlen 100 százalékos módszer az, ha nem élsz nemi életet. Egyébként én is Azaliát szedek egy éve, nem percre pontosan veszem be, még olyan is előfordul, hogy egy-egy nap kimarad, mégsem történt semmi probléma.

Ha ennyire félsz, tényleg használjatok a gyógyszer mellett gumit is, de szerintem felesleges így ráparázni.

2013. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nem felesleges mert 2 gyerekem fogant védekezés mellett, összesem 3 gyerekem van. Mégegy gyerekkel nem tuudnánk felnevelni, képtelen lennék elveteni, így maradna az örökbeadás.


ja hozzáteszem akkor sem kéne mégyegy gyerek ha anyagilag megtehetném, de ha besikerülne véletlen akkor nem adnám örökbe de mivel nem vagyunk jól anyagilag így sajnos mennie kéne,.

2013. jún. 25. 07:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm teherbe esett mellette.
2013. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!