Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a 6 hónapos anyatejes...

Ha a 6 hónapos anyatejes babátok éhes marad este, mit adtok neki?

Figyelt kérdés
Kb 2 óránként eszik nap közben reggel 7től este 7ig, de mostanában már kel 4kor enni és még este 9kor is fent van, látszólag este éhes marad. 820 gr-ot evett eddig, most már csak 680-700at eszik, mert nem eszi meg az esti tápszert. Sinlacot sem eszi meg, próbálkoztunk már vele. Este vizet iszik az utolsó evése után lefekvés előtt, de hát attól nem lakik jól (vizen alszik el :S). Főzeléket adjak neki esetleg? Hozzátáplálást megkezdtem, délelőtt és délután kap gyümölcsöt, délben főzeléket, de még nem váltottunk ki egy étkezést sem. 7szer 8szor eszik egy nap. Csak lefejt anyatejet kap.

2013. jún. 25. 05:30
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

ne adj cumis üvegböl se potlást se anyatejet.

6 hetesen annoa lányom éjjel nappal rajtam logott. nme mérem mennyit eszik és hányszor te se tedd

igény szerint szoptasd akár óránként.

most lehet a növekedési ugrrása

2013. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! tejpépet nem próbáltad esetleg?
2013. jún. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt sosem ertettem, igy ne haragudj, hogy megkerdezem, hogy miböl gondolod, hogy ehes marad?

Hiszen a sinlacot sem eszi meg. Vizet iszik - talan folyadek hianyzik neki.

Ha nincs egeszsegügyi akadalya, akkor csak anyatejjel taplalnam. (Ilyenkor többször kell mellre tenni, es az inger altal több anyatej fog termelödni.) Az anyatej pont olyan összetetelü, amire neki szüksege van. Ezesetben kevesbe tapanyaggazdag, inkabb "vizesebb" anyatej. De a Te döntesed, es persze lehetnek olyan egeszsegügyi akadalyok, amiket nem latok.

2013. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj, bocs, most latom, hogy 6 HONAPOS es nem hetes. Bocsi!

Akkor kerdes vissza!

Eleg sok mindent kap mar sztem, en sztem nem baj, ha vizen alszik el, de esetleg megprobalhatod anyatejjel.

elözö

2013. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!