Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig fogja elutasítani a...

Meddig fogja elutasítani a cicit? Megjött a mensesem 4 hónapja először és a kisfiam nem akar szopni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jobban mondva, szopik úgy 5 percet, aztán kiköpi és elkezd ordítani. Meddig lesz ez így? Addig a pár napig amíg menstruálok, vagy csak az első napon?
2009. okt. 13. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Nekem 3hónap után jött meg és ugyanez volt a gondunk, nem akart cicizni, csak annyit evett amennyivel "elvegetált", de hízni egy dekát sem hízott 1hónap alatt :(

Azóta tápisok vagyunk sajnos :(((

Beszélj a védőnővel vagy a dokiddal , de szerintem ők is a tápszert fogják javasolni, ha továbbra sem eszik rendesen :(

De az is igaz, hogy sok baba csak addig nem eszik rendesen míg tart a mensi, vagy idővel megszokják és észre sem veszik :)


7,5hós babó mamija


jó éjt

2009. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tápszert semmi esetre sem szeretnék adni neki, mivel van lefagyasztott tejem. De sajnos még azt sem hajlandó meginni. Sőt, az én frissen fejt tejemet sem...

Amúgy pluszban még fogzik is, úgyhogy talán még ez is rátesz egy lapáttal.

2009. okt. 13. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia első vagyok...

akkor valószínű, hogy a kis innye érzékeny és ezért nem eszik ...kitartás

2009. okt. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!