Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől bukhat ilyen sokat a 4...

Mitől bukhat ilyen sokat a 4 hetes babám? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az első gyerkőc szinte soha nem bukott, Ő csak evett-aludt. Most a kisbabával megszenvedünk rendesen. Szegénykémnek néha még az orrából is jön vissza a tejcsi. A védőnő szerint túleszi magát, de más meg azt mondta, hogy nincs ilyen, addig eszik amíg neki kell. Cicizés közben többször is büfizünk (2-3 szor), még is kijön mindig valamennyi. Lehet, hogy mohón eszik, vagy mi lehet a baj szerintetek?
2009. okt. 15. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem egy gyereket ismerek,aki képes túlenni magát nem kicsit,és emiatt renget bukott.Néha az én gyerekem is eljátszotta ezt.Nem nagyon gyakran,de velünk is előfordult ez annak idején,főleg az első időkben.Majd kinövi,és nem lesz ilyen kis mohó.
2009. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet hogy csak túleszi magát az én fiam is képes annyit enni amennyi csak belefér aztán meg visszabukik , de az is lehet hogy nem zár rendesen a gyomorszája.

2009. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem egészen addig bukott folyamatosan, gyakorlatilag minden kaja után (sőt, volt nemegyszer olyan, hogy a következő szopi előtt bukott az előzőből), amíg hozzátáplálni nem kezdtünk. Aztán a szilárd kajától ritkult és kb 6,5-7 hónapos korára meg is szűnt teljesen. Én is aggódtam, a mi doktornénink azt mondta, hogy amíg szépen fejlődik, nem fogy, addig nincs probléma, vannak ilyen babák.
2009. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is sokat bukott,nekem azt mondta a gyerekorvos,hogy talán nincs rendesen megbüfiztetve,pedig az én babám is büfizett evés közben is 4-5-ször...és igaza volt.büfizik,leteszem,majd megint felveszem,megint büfizik...azóta nem jön vissza neki tej.Hihetetlen mennyiségű buborékot képesek nyelni.
2009. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, el fog múlni! Az én babám kb. 1 hónapos korától fogva legalább 8 hónapos koráig bukott. Akkor múlt el, amikor már ült magától stabilan. Ált. napi min. 2-3 átöltözéssel jártak a bukások neki is, nekem is, böfiztettem én 10-20 percet is, szopi közben is, megemeltük az ágyát, kapott egy gélt, amit mindig szopik előtt kellett beadni neki (dokidnál kérdezz rá, Nutriton gél), attól picit jobb lett, de nem múlt el. Nálunk a hozzátápi után se lett sokkal jobb, ki kellett várni. Kitartást!
2009. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom is 4 hetes és ő is ijesztően sokat bukik számomra,viszont 25-30dkg-ot hízik hetente.(az első gyerekemmel nekem sem volt ilyen)Nekem is azt mondta a doki,hogy túleszi magát.Reméljük nem lesz gond és 2-3 hónapos korukban,ahogy mondják elmúlik.
2009. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!