Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti milyen tejfakasztó tablettá...

Ti milyen tejfakasztó tablettát szedtetek?

Figyelt kérdés
A More MIlk sajnos szóba sem jöhet az ára miatt :S

2013. júl. 2. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, létezik-e tejFAKASZTÓ készítmény, én csak tejSZAPORÍTÓról hallottam. És a More Milk is az.

Nekünk a kórházban külön kihangsúlyozták, hogy amíg nincs tejünk, ne szedjünk semmit! Mert ugye ami nincs, azt nehéz szaporítani.

Én amúgy Laktoherb teát iszok napi 2x.

De tejfakasztóról még nem hallottam.

2013. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tablettát szedtem, hanem alkoholmentes sört ittam (orvos mondta) + rengeteg rántott leves. Elmúlt két éves a kisfiam és még mindig van tejem) + normális mennyiségben kell étkezni.
2013. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmilyet.
2013. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi hormon tartalmú készítményre illetve tejszaporítókra gondoltam. Lehet, hogy a prolaktin szintem alacsony. egyenlőre várom a laboreredményt.
2013. júl. 2. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:

A More Milk nekem nem is segített és valóban nagyon drága.

Én csak a teát ittam és maláta italokat is néha.

2013. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!