Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem akar szopizni a...

Miért nem akar szopizni a babám? 4hós

Figyelt kérdés
Eddig semmi baj nem volt vele,kb,1 hónapja kap tápszert is mellé,de nem sokat,elalváskor, és a többit cicizte,de most 2 napja egyszerűen elutasítja egész nap,hiába próbálom neki,nem eszek mást,még nem is jött meg a szűlés óta,és csak reggel ha felkel akkor cicizik,de nap közben hiába próbálom,még akkor is el kezd sírni ha nyugodt volt,csapja el a fejét,feszíti magát,hiába gondolkodok,semmi rossz nem történt ami ezt váltotta volna ki. Remélem tudtok segíteni mert teljesen el vagyok keseredve,ja és tejem lenne,egész nap csöpögött,próbálom kifejni,de az nem olyan...
2013. júl. 2. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Probald meg felalomban szoptatni,minden alvasnal,amikor mar majdnem elalszik.Mi is ilyen gonddal küszködtünk,nem volt cumizavaros.Meg a korhazba is befeküdtem vele,h nezzek meg miert nem akar szopni.Ott sem derült ki miert.Mondjuk az enyem a tapszert sem fogadta el.Sokszor közel voltam,h feladom es nem küszködök a szoptatassal ha ö nem akarja,de kb.5-6 hosan elmult a sztrajk es azota is szopik.1 eves lesz mindjart.
2013. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom hátha segít,ma is jött az este és semmi...,na meg persze egész nap sem,csak kora reggel hajlandó,de addigra ugy tele a mellem,hogy aludni is alig birok... el vagyok keseredve,nagyon szeretek szoptatni,olyan jo érzés,olyankor olyan közel érzem magamhoz,nem szeretném ha ilyen hamar véget érne,föleg,hogy tejem is van... :-(
2013. júl. 3. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nayon valószínű, hogy szopási sztrájkol a babád, nézd végig a listát, hátha be tudod azonosítani és kezelni a problémát:

[link]

Ha nem megy házilag, keress el szoptatási tanácsadót:

[link]

[link]

2013. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gingi1231 válasza:
Előbbi válaszokkal egyetértek, a cumisüveg illetve a sima cumi is okozhat cumizavart. Én is 4 hósan vettem el tőle a cumit, mert ugyanezt csinálta. És áttértünk az alvások előtti szopizásra. Most 7 és fél hós, már jobban fogadja a cicit, de még mindig inkább félálomban tudom legjobban megszoptatni. Nekem is szopis tanácsadó segített, személyes konzultációra házhoz hívtam. Fel a fejjel, a fontos, hogy Te kitarts a szopi mellett, és ne legyél ideges, mert a baba megérzi. Legyél vele türelmes, szeretetteljes.
2013. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!