Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Töltött szelet van ebédre...

Töltött szelet van ebédre amiben van pár db gomba. Nem lesz baja tőle a babámnak ha szoptatom?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Atyaég... :)))))
2013. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2013. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Miért lenne tőle baja??Arra gondolsz,hogy esetleg fog-e tőle fájni a hasa??Azt nem tudjuk neked megmondani,mivel minden baba más,ezt neked kell kitapasztalni.De ha arra gondolsz,hogy káros hatása lesz-e a babára nézve,akkor a válasz:NEM!


9 hetes kiscsávó anyukája

2013. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Én a K betüseket is eszem, és semmi hatása rá, gond nélkül pukkant, unokatesója anyja, nem eszik K betűseket, meg sok mindent, és mégis egyfolytában ordít a babája. Nincs szabály.
2013. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bunkók kíméljenek,a többieknek köszönöm.

Nem a kisujjamból szoptam ki,védőnőm mondta,hogy nem lehet enni,mert allergén anyag és ha átmegy a tejbe akkor is allergizálhat.

2013. júl. 5. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Két gyerekes anyuka vagyok, és egy jó tanács: A védőnők paráznak, és bíráld felül nyugodtan őket. Szoptatást támogatnak, közben egyfolytában stresszelnek, én az enyémet egyszer kitessékeltem a lakásunkból (de ez már a másodiknál volt). Elsőnél annyira paráztatott, hogy már hozzáérni sem mertem, hátha elrontom, de szerencsére a férjem nagyon toppon volt. Szerencsére nincsenek cukorból. :D

2,5 éves lány, 4 hós kisfiú anyuja

2013. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!