Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van aki "szilikonos mellből"...

Van aki "szilikonos mellből" szoptat/szoptatott? Mi történt? Megereszkedett a mell? Ismét kés alá kell/kellett feküdni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Tényleg ez érdekel?Mert ha igen akkor nem való neked gyerek!
2009. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Van itt egy fórum tapasztalatokkal.

Nem értem miért kell mindig mindenre ugrani, csak mert szilikonja van, még nem jelenti azt, hogy nem való neki gyerek vagy ne lenne jó anya... Mi hülye felfogás ez...

[link]

2009. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nincs szilikonom, de ha lenne azért megfordulna az én fejemben is ez a kérdés. Attól, hogy érdekli, mi is lesz szoptatás után a mellével, még lehet jó anya.
2009. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Az a helyzet, hogy mindenképpen várnak rád még műtétek a melleddel kapcsolatosan. A szilikon implantátumok szavatossági ideje kb. 10 év, szóval 10 évente újra meg kell műttetned magad és kicseréltetni az implantátumot. Szinte biztos vagyok benne, hogy megereszkedik majd kicsit a melled, nagyon ritka az akinek nem változik. :-( Szerintem szülj annyi gyereket amennyit tervezel és utána vállalkozz megint egy műtétre és akkor rendbehozzák. A szoptatást egyébként nem zárja ki a szilikon implantátum hiszen azt többnyire az izom alá ültetik be így még csak nem is érintkezik a mell szövetével.
2009. okt. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nincsen szilikon, elég nagy igy is, de ismerősömnek van ,és pár napig vlt teje, nem hinném hogy szilikon miatt de megsem látszik a melén.
2009. okt. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm szilikonos mellel szoptatott 1 és fél évig, rengeteg teje volt, nem befolyásolta a szilikon a szoptatást, viszont utána ismét kés alá kellett feküdnie- egyel nagyobbat kellett berakni neki, mert nem ment vissza a melle az előző méretre. És ne óriás cicikre gondoljatok, neki előtte tényleg alig volt melle!Amúgy ez is, mint annyi más dolog ( pl. hízás, berepedezés, bőr ruganyossága...) a terhesség és szoptatás alatt fajta függő- ki mire hajlamos, ki mit örökölt.
2009. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Első válaszoló. Te egy irigy, szánalmas ember vagy. Nekem szilikonmellem van és mindennél jobban imádom a gyerekemet. Rendkívül sokat foglalkozom vele, jó anyja vagyok. A jó anyaság nem szilikonmell kérdése. Láttam én már igazi mellű rossz anyát. Azért mert gyermeke van valakinek még nem jelenti azt, hogy mindent alá kell vetni a gyereknevelésnek. Egy nő igenis maradjon nő és foglalkozzon a külsejével. Ez abszolút jogos kérdés.
2009. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagyok irigy,de nem vágyon műanyag dudákra!Miért is lennék?Nektek is szétcsúszik a bimbótok?Az egyik a hóna alatt...a másik a hátán...vicces és gusztustalan!Egyébként férfi vagyok!!!És nem szeretem az efféle nőket!
2009. nov. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha pasi vagy akkor te meg pláne tudod, hogy milyen nőnek kell gyerek!

Szerencsére ti "kedves" férfiak sem vagytok egyformák és nem láttok minket "szilikonosokat" mindannyian undorítónak. Sőt!!!!!

2009. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Ui: Amúgy én meg ki nem állhatom az EFFÉLE pasikat.

(Milyen férfi az aki nem néz meg egy jó szilikonmellet???) Lehet nem is férfi:-)

2009. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!