Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek mit csinaljak? A...

Szerintetek mit csinaljak? A tejemmel van a baj? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Most 3 hos a kiscsajom az a problemam h este furdetes utan szopikor 2 nzeles utan fogja magat es kikopi a cicit olyankor mikor kikopi vagy neki all sirni vagy neki all dumalni.bufiznie nem kell szoktam azt is probalni. ha nem ezt csinalja akkor szopi kozben ram nez es elkezd nevetni meg >dumalni< evvel nincs is baj csak amikor leveszem cicirol nem halando aludni es igy fent vagyunk ejjel fel 1ig.raadasul ha beteszem ilyenkor a kisagyba neki all sirni is.Szoval csak szeretnem tudni h vajon a tejem nem eleg estere vagy csak nem almos es amiatt csinalja. Es mit tudnek vele csinalni?
2009. okt. 19. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Lehet hogy nem elég a tejed...adsz neki már valami mást is?
2009. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem adok neki mast csak 1 kis edeskomeny teat de azt se kaja korul
2009. okt. 19. 14:39
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

első vagyok, nincs még babám, de 5en vagyunk tesók, sokat vigyáztam picikre, meg anyummal sokat szoktunk beszélgetni ilyenekről(már nagyon készülök az anyaságra:))ezért írtam, hogy lehet nem elég a tejcsi a picinek.Nem tudom pontosan ilyen korban mit szabad adni a gyerekeknek, de lehet kipróbálhatod, tényleg lehet nem elég neki.

Amúgy hogy altatod?Mert lehet az is, hogy nem elég álmos...?vagy ez lehet hülyeség...:)

2009. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszi h probalsz segiteni cicin szoktam elaltatni. igy alakult miutan eszik alszik atrakom a kisagyba.nem szeretnek meg mast adni neki ha nem muszaj.ezt 1 par napja csinalja. fogalmam sincs miert.ja es mostanaban raharap a cicire. a parom szerint a foga miatt h lehet h viszket neki az inye de en ezt korainak tartom.mindenesetre koszike
2009. okt. 19. 15:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2 nyelés után? És csak este, amúgy jó neki?

Én inkább arra gondolnék, hogy még nem elég éhes, nem elég álmos és próbálnám később, esetleg valami állandó dolgokat bevezetni. A kezedben van és elpakoltok körben a lakásban, játszik egyet apával, ti megvacsoráztok, addig ott van veletek és utána kínálni ismét.

Ha nap közben/éjjel jó a tejed, akkor ilyenkor is. 2 nyeléssel pedig nem üríti ki, akármilyen a szívóereje is.

fél éves szoptatós anyukája:)

2009. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!az én babám 3.5 hónapos.hogy néz ki egy napotok?nálunk is volt néhány nap amikor nyűgösebb volt,és ugyanazt csinálta,mint amit te leírtál,mondjuk azzal a különbséggel,hogy nem este,hanem du....lehet,hogy a te babád felfrissül a fürcsitől?hány órakor fürdeted?
2009. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
7-8 korul furcsizunk. ugy szokott lenni h 8-9 kozott kel fel a picur aztan eszik jatek 11-12 kozott megint eszik alszik 1-2 ora jatek aztan megint eszik 3-4 korul lemegyunk setalni ugy 3-4 ora fele lent vagyunk fel ora ora hosszat.apa haza er 6-7 korul utana furcsi kaja stb 9 korul mar aludni szokott ha 8kor furiztetem.most nem tom mi van vele. koszi mindenkinek aki segiteni probal
2009. okt. 19. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Remélem, azóta javult :)

Ahogy leírtad a napod,én arra gondoltam, hogy ettől függetlenül, én többet vinném levegőre. A következő napokra úgyis enyhülést mondtak.

Amikor kicsit nyűgösebb volt a fiam, doki ezt mondta.

Átlagosan kétszer vagyunk lent, másfél-két órát. Van hogy hosszabb, van hogy rövidebb.

2009. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond a tejcivel,egyszerűen akkor már jóllakott és élvezi anyuka közelségét,amit ha megszakítasz kiságyba landolással,csalódásnak éli meg.
2009. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. igen javult a helyzet es tobbet viszem ki.utolso valaszolo akkor hagyjam h hajnalig szorakoztasson?Nem tom akkor ha ilyen van mit csinaljak vele?
2009. okt. 23. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!