Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejérzékeny lett a 3hós...

Tejérzékeny lett a 3hós kisbabám. Azt mondták amíg szoptatok nem ehetek tejtermékeket. Ez eddig oké, nem eszem, de azóta kevesebb lett a tejem. Mit tegyek? Mert már a tea sem és a homeopáthia sem segít.

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld minél többször mellre tenni a babádat, ő a legjobb tejserkentő!
2009. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt azt olvastam, hogy a homeos bogyók és a tejserkentő tea üti egymást. Vagy az egyiket, vagy csak a másikat lehet, egyszerre a kettőt nem. Nem tudom, hogy valóban így van-e, mert én csak a teát ittam, azt is csak addig, amíg beindult rendesen a termelés. De talán érdemes megpróbálni. Amúgy meg sok folyadék, sok cicizés, és amennyit csak tudsz, pihenj. Ha első babó, akkor még könnyebb dolgod van, a pihenést illetően.
2009. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kislányomon 5hónaposan jöttek ki először a tejérzékenység tünetei.Én sem fogyasztottam attól kezdve tejet,joghurtot,és bár a tejem is csökkent,de mindig volt annyi,amennyi neki kellett.Sok folyadék és gyakoribb szopizás kell!És nem föladni!
2009. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!