Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hetes babám reggeltől estig...

6 hetes babám reggeltől estig cicin szeretne lenni. Le lehet erről szoktatni?

Figyelt kérdés

Már odáig jutottunk, hogy lassan semmit sem tudok itthon elvégezni. Amint leteszem szinte azonnal teli torokból sír. Napközben szinte semmit sem alszik, de éjszaka csak 2x kel fel és akkor vissza is alszik. Napközben szív néhányat, aztán már csak játszik a cicivel éjszaka viszont rendesen eszik.

Már apán is cicit keres és mivel nem talál rázendít.


2009. okt. 20. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
szia!hogy érzed?van elég tejed?mi lenne,ha megpróbálnád legalább a 1.5-2 órát kivárni,mert valószínűleg azért játszik,mert nem éhes....remélem sikerül megoldanotok a problémád:-))
2009. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
jaja, kemény lesz de próbálj meg minél többet várni, hiába sír, húzd az időt! Legalább 2 óra teljen el, utána majd meglátod milyen az evésüteme. Amúgy azért is sírhat mert fáj a pocija, nem?
2009. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen jól csinálod, ezek szerint igény szerint szoptatod a babádat! Ez szuper de ugyanakkor fárasztó is. Ha egy baba akkor is szopizna amikor nem éhes csak az anyukája közelében szeretne lenni. Kipróbálhatod a hordozókendőt, amiben egész nap rajtad, veled lehet a baba, éjszaka pedig együtt alhattok. Ezek nagyon megkönnyíthetik a hétköznapjaidat, de persze kell egy kis lazaság is, hogy ne legyen olyan fontos a tip-top lakás. Keresheted a La Leche Ligát is ök is tudnak segíteni. Minden jót! (A kisfiam három éves, volt hogy nyolc órán keresztül szopizott egyfolytában! Még most sem választotta el magát.)
2009. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Probaltad mar a cumit? En sem vagyok nagy hive, de ilyen esetben segithet. En 2 hetesen adtam oda a kisfiamnak, addig kemenyen tartottam magam hogy nem lesz cumi. Amikor viszont 15 percenkent enni kert es 3 szippantas utan elaludt akkor kiprobaltam. Most 5 es fel hetesek vagyunk, nincs egesznap a szajaban csak akkor ha tudom hogy tuti nem ehes csak nyugos es nem is veszi el mindig. 3-4 orankent eszunk ez az igeny. Ja es egyet ertek a tobbiekkel min. 2 orat tarts az etetesek kozott.

Minden jot!

2009. okt. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Nálunk akkor csinálta ugyanezt, amikor kevés volt neki a tej. Méred? Van elég tejed? Ha igen, és tuti nem marad éhes, akkor esetleg én is a cumit tudnám javasolni.
2009. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen van elég tejem, szopi után még tudok fejni. A cumit nem fogadja el bármit csinálunk. Már tejbe mártogattuk stb. Viszont a cumisüveget, mivel abban van tejcsi elfogadja.

36 hétre császárral született a kórházból 2420 g-mal jöttünk haza és kerek egy hónap múlva már 3400 g volt. Tehát tejem tuti jól van. Ma a mostani szopi előtt közel 50 percet aludt, így most evett.

Azért köszönöm mindenkinek.

2009. okt. 21. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk detto ez a helyzet, de mi még csak 4 hetesek vagyunk. Engem azzal biztattak, hogy 6 hetes korűára beáll a kis rendszere, de a Te példád nem sok jóval kecsegtete nekem. Pedig már én is kezdek beledilizni ebbe. Különösen, hogy akármennyire is próbálom magam nyugtatni ilyenkor, mégis feszült vagyok. És a mellim is kész vannak. S az órákig tartó cici után még mindig éhes, mert csak nyammog rajta, én meg mehetek fejni, mert majd szétszakadnak a melleim.

Borzasztó, átérzem a helyzeted!

2009. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Le fog szokni magától ahogy nő és erősödik. Más is le fogja kötni a figyelmét nem csak a cici. Türelem, ez a legtöbb babánál így működik! Persze próbálhatod ritkítani a mellre tételeket mert tényleg nagyon el tudnak "durvulni" :).
2009. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!