Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért fáj a mellem? Bővebben...

Miért fáj a mellem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szoptatás után van, hogy közvetlenül, van, hogy kicsivel utánna fáj a mellem szinte mindenhol. A kisfiam az utolsó cseppig kiszívja, vagy ha nem kifejem.(nincs sok, ha fejem, kb 5-10 ml.-t tudok kisajtolni jó esetben, de van, hogy csak pár cseppet) Nem sebes, ezen már túljutottam, jól kapja be és szívja is mint a güzü... Néha még bele is nyilal. Éjszaka is sokszor fáj, ha oldalra fekszem (és nincs egyáltalán nagy mellem, sőt!)

Lehet, hogy ez sok mindenkivel így van, de én még nem olvastam itt ilyen kérdést.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. okt. 21. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Termelődik a tej, úgy látszik, nagyon megérzed. Én csak apró szurkálást szoktam érezni (ez lehet nálad a nyilallás)

6 hónapos mamája

2009. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát, erre gondoltam én is. Köszi
2009. okt. 21. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen .termelődik a tej ezt érzed.
2009. okt. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is szúrkál,közbe..az jó ha termelődik akkor nem parázok rajta..
2009. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!