Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cicifüggő baba átszoktatása...

O.Dia kérdése:

Cicifüggő baba átszoktatása üvegre, cumira. Tejelapadás miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos családi dolog, de fogy a tejem, még kevés és ritka hozzátáplálással elvagyunk (csak így szinte egész nap cicin lóg), de fel akarok készülni és nem akkor ott állni tétlenül. Tejserkentés ügyben már mindenen túl vagyunk :S. Ha van valami bevált módszer, tanács, bármi. Olyan jó lenne, ha lehető legkevesebb lelki sérülése lenne a babámnak emiatt.

Jelenleg még Esténként cicin alszik el.

Nagyon fog fájni a lelkem, ha nem tudom neki ezt megadni, így gyűrjük a cicit rendesen.



2013. júl. 21. 23:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%
Van ijen hogy valakinek nagyon cicis a babàja,és elapad?valahogy nemhiszem el,èn 2èvig szoptattam,uttána is csak azért vettem el,mer páran megszoltak hogymár nemkéne,ja!,és szép maradt a mellem,nem lóg,és bimbom is visszahúzodott teljesen
2013. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Ha sokat idegeskedik, könnyen lehet, hogy így is elapad. A körülményeid miatt, Kérdező? Nyugodt és kiegyensúlyozott vagy?
2013. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem mindenki a kèrdêsre vàlaszolt :-)

Extra cicifüggő babàm nem szopizhatott egy hètig...gond nèlkül elaludt tàpszer ringatàs utàn.

2013. júl. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Sajnos van. A családomban minden női tag ebben a cipőben járt :(. Én még szerencsésnek számítok, hogy Ennyi és eddig van tejem.

Persze mint minden ilyen helyzetben levő anyuka én is szívesen aludnék többet, de a helyzethez mérten egész sokat alaszok és nem stresszelek.

kedves 3.ik volt nállatok szopási inger, ha igen azt, hogy elégitetted ki a babónál?

2013. júl. 22. 10:15
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretnėk majd 2.-at,de azt már nemnagyon akarom szoptatni,majd énis valami ijesmivel álok elő.kam már nincs tejem.apad elfele,pedig megiszok 5liter almalevet,meg egy fazék húslevest+mecsek tejserkentőt na ja perszee.első voltam.....
2013. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Zsófianyu ***** válasza:

Nekem is lecsappant a tej, pedig éjjel is cicizik még 7 hónaposan is. Sajnos előfordul az ilyen. Próbáld bevezetni a kanalas étkezéseket minél hamarabb. Nekünk már csak este, éjjel és reggel van cici, most próbálom leszoktatni az éjszakai ébredésekről, mert 7 hónapja nem aludtam rendesen, ez is hozzájárult a tej csökkenéséhez. :(

Cicifüggő az én kisfiam is, de már sokat javult. :)

2013. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
21%
Első, keress más öröm és sikerélményforrást az életben, mint a szoptatás. Ez (normál esetben) elég rövid idő. Úgy értem, egy élethez képest. Ennek fényében egyébként érthetetlen számomra, hogy miért csak két évig szoptattál, miért nem 12-ig? Ugyan, mi akadálya? Jaj, szegény gyereked!
2013. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én a helyedben beszélnék egy szoptatási tanácsadóval, az nlcafén van inygenes tanácsadás is.
2013. júl. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 xStefix ***** válasza:

Kérdező, mennyi idős a babád és konkrétan mi a problémád?

Mert ha cicifüggő a babád, ahogy írod, akkor pláne jó lenne szopis megoldást találni a gondodra... Gyanítom, hogy te is ennek örülnél jobban. Hátha tudunk neked hasznos tippet adni.

2013. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki eddig hozzá Szólt.

Nos a babám 3 hós. De hidd el mindent kipróbáltam, eredménytelenül ezért tartok ott, hogy már ebben a témában kérek ötleteket ilyen helyzeten átment anyukámtól.

2013. júl. 25. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!