Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Törvényszerű elválasztani a...

Törvényszerű elválasztani a szopós babát, ha az anyuka ismét teherbe esik?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Igen! mert elvonja a tápanyagot a fejlődő magzattól. Akkor tápszer kell a "nagynak"
2013. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kitti85 ***** válasza:
100%
Mennyi idős a baba? Nekem nem volt 11 hónapos mikor terhes lettem. Szülés előtt 2 héttel már csak egyszer szopizott, mikor hazajöttünk megkóstolta és azóta se. A terhességemmel minden rendben volt és a babával is. A vége felé már csak lelki kötődés volt, tejcsim szerintem alig volt már.
2013. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem ritka a terhesség (normál, problémamantes) alatt és utána is folytatni az első gyermek szoptatását, de valóban, vannak babák, akik elválasztják magukat a terhesség kezdetekor/az előtej 20. hét környéki megjelenésénél. Mennyi idős a babád?
2013. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben nem görcsölsz,nem vérezgetsz,nem pecsételsz,úgy nem kell leválasztani a babát!

Az én kisebbik lányom 8 hónapos volt,amikor megfogant az öccse. 4 hónapig szoptattam még ezután,utána abba hagytuk,mert a lányom szépen elaludt anélkül is,és már a pocakom is elég nagy volt,kényelmetlen volt. De millió anyuka van,akik a szülés után is,úgy mond tandemben szoptattak (babát is,és a nagyobbat is)

2013. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a barátnőm végig szoptatott,(9 hónapos volt a "nagy" amikor terhes lett a kicsivel)
2013. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4 hónapos elmúlt,és tervezzük a kistesót....de gondolom mire megfogan is idő
2013. júl. 25. 06:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell. Az én nagyom is félidőig szopizott miután a kicsi megfogant. (2.5évig)
2013. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!