Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elektromos mellszívó segíthet...

Elektromos mellszívó segíthet rajtam, ha babával, kézzel és kézi mellszívóval, masszírozással, meleg borogatással nem boldogulok? Az erősebb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem erősebb, csak másképpen szív. Állítólag olyan ritmusban szív, ahogy a baba szopizik. De nem fáj vagy ilyesmi, ha erre gondolsz. Mondjuk nekem sajnos egyik se segített. :-( De kérdezd meg a védőnődet, hátha tud hozni neked elektromos mellszívót kipróbálni. Azért feleslegesen ne vegyél egyet.
2009. okt. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam az életet mentett az elektromos mellszívó. Állandóan kötegben volt a tej a mellemben, tele volt csomóval. Hiába vettem meleg zuhanyt, hiába masszíroztam, nem ment le. Borzalmas volt, így utólag belegondolva. Volt olyan, hogy egész délután sírva fejtem a kézivel, és csak nagyon lassan indult meg.

Ha nem okoz anyagilag gondot, én csak ajánlani tudom. Nekem egyébként Medela volt. El is tettem nagy becsbe, hogy a második gyermekemnél ne kelljen ennyit szenvedni a csomók végett!

Jó babázást!

2009. okt. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam a pesztonka elektromos mellszívót, az nekem nem vált be, viszont a kézi Aventes igen. Nincs rá lehetőséged, hogy egy ismerősét kipróbáld mielőtt megveszed?
2009. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kézi Aventesem van...2 és fél napig szenvedtem most egy fél mellnyi csomóval, tegnap este jutott eszembe, hogy lehet, hogy kölcsönöznöm kellene egy elektromosat.Venni nem fogok, az tuti...nincs rá keret...De ha nem szív jobban???

Viszont most megint megúsztam, szoptatási pozíciót váltottam! Itt olvastam egy segítőkész anyukától, hogy a csomó felől legyen a baba álla. Ez segített ma!

Köszönöm!

2009. okt. 24. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Szió!Nekem is hatalmas segítség volt az elektromos mellszívó,mert semmilyenem nem volt és nagy hirtelen kellett már a kórházban! a picim nem szopizott,a mellem rohadtúl feszült és csomósodott!elég erösen szív és egész jól kiüríti:Sayo márkájum van!bevállt,megérte megvenni!Egyébként az tényleg angyon jó ötlet,h arról legyen az alsó álkapcsa ahol érzed a csomót!Nekem minden felöl szívta:szopiztunk hagyományosan,úgy h a hónom alatt volt,feküdve,h a fejecskéje volt felém és volt,h a hasa volt a fejemnél feküdve!szóval minden irányból,h jól leszívja a csomókat!Szuperül bevált
2009. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!Egyébként nem sziv olyan ütemben ahogy a baba,legalább is az enyém nem!folyamatosan szív és azt is rakosgattam,h több ponton nyomja az udvart!közben finoman masszíroztam,toltam ujjbeggyel lefelé és újra mellre raktam ez egy kicsit beinditotta újra

ha tudod próbáld ki elöször mielött megveszed!de nem kell újonnan beszerezned,mert vannak olyan oldalak ahol olcsóban hozzá juthatsz

2009. okt. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!