Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki szoptatott állapotosan?...

Ki szoptatott állapotosan? Volt bármi gond?

Figyelt kérdés
Most derült ki, hogy újra babánk lesz. A kisfiam naponta 3x szopik még, és követel, hiába írattam neki elválasztó tápszert. Lehet valami gond, Nem feszül a méhem, de azért aggódom.
2009. okt. 24. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm még szoptatott, amikor terhes lett a második babával. Sajnos bevérzett, azonnal ügyelet, s rögtön megtiltották neki, hogy továbbra is szoptasson. Így egyik pillanatról a másikra le kellett mondania a kisfiának a ciciről. Persze ez nem jelenti azt, hogy mindenkinél gondot okoz, biztos vannak olyan anyukák is, akik probléma nélkül tudják folytatni a szoptatást.
2009. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, és szoptass tovább, ahogy a babád kéri, egészen szülésig nem kell elválasztani! Én 6,5 hónapos terhes voltam, amikor a 19 hónapos "nagy", mondta, hogy "szia cici", és nem kért többet. Erre egyébként lehet számítani, mert megváltozik a tej íze, amikor elkezdi az előtejet termelni a szervezeted az új baba számára. Vannak babák, akiket viszont ez sem zavar, és szopiznak tovább, esetleg a kis tesóval együtt. (A tandem szopiról egyébként az lll.hu oldalon olvashatsz még) Akkor válaszd el, ha ez neked kellemetlenné válik valami miatt. (Nekem a bimbóim nagyon érzékenyek lettek, de végül ez sem zavart annyira, mert élveztük mindketten. Nálam annyi volt, hogy az első 3 hónapban nagyon rosszul voltam, és elkezdtem csúnyán lefogyni. 47 kg-nál azt mondtam, ha tovább fogyok, abba hagyjuk, de szerencsére épp ott megállt a súlyom, aztán növekedésnek indult!) Ja, és a nőgyógyászom is mosolyogva jóvá hagyta!
2009. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos terhes voltam mikor elválasztottam a fiam(27 hósan)nagyon hányingerem volt nem tudtam enni semmit,2x úgy lement a vércukrom hogy rosszul lettem.
2009. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát, a fiam közben elkezdte magát leválasztani, már csak este szopizik.
2009. nov. 6. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!